Stolpersteine Zwolle
Agenda

Inmiddels zijn 355 Stolpersteine gelegd op 122 locaties.

Hieronder de planning voor de nog resterende Stolpersteine.
De namen zijn gelinkt aan de persoonspagina’s op 
www.joodsmonument.nl.

21 maart 2023

Diezerstraat 56
Catharina Cutzien-Polak

Judith Sippora Cutzien

Diezerstraat 90
Levie de Leeuw

Aaltje Regina de Leeuw-Koopman
Mozes de Leeuw

Meijer Levie de Leeuw
Dina Bettie de Leeuw-Jacobs


Diezerstraat 120a
Jacob de Leeuwe

Melkmarkt 42

Johanna Marburger-Kaufmann
Abraham Wolff
Johanna Joseph Wolff-Denneboom
Selma Wolff
Jacob Wolff

Ossenmarkt 9b
Hugo Grüneberg

Martha Grüneberg-Herrmann
Edith Grüneberg

Oude Vismarkt 27a
Salomon Lezer

Voorstraat 26 (destijds Voorstraat 24)
Jacob Marcus Walg

Marianne Walg-Troostwijk
Marcus Arnold Walg
Saartje Debora Walg

In 2023, datum nog niet bekend

Rembrandtlaan 27
Simon David van Gelderen

Helena van Gelderen-Heimans
Paul Moosberg

Mietje Elisabeth Moosberg-van Gelderen
Else Moosberg-Alsberg


Van der Helststraat 2
Joseph de Leeuwe

Dina de Leeuwe-Veterman
Abraham de Leeuwe

Van Ostadestraat 6
Berend Stibbe

In 2023, zo spoedig mogelijk na afronding van de bouwwerkzaamheden in de Nieuwstraat

Emmastraat 3A
Abraham Caneel
Helena Caneel-Tobar
Sientje Caneel
Bernard Caneel 

Nieuwstraat 57
Hartog Gerhard Caneel
Regina Caneel-Koopman
Mozes Caneel

Nieuwstraat 69
Menno Jacob van Zuiden

Nieuwstraat 71
David Lutteraan

2024-2025

Assendorperstraat 165a
Ferdinand Gottlieb
Selma Gottlieb-Salomon
Ernst Gottlieb
Marta Gottlieb-Levy
Fred Gottlieb 

Azaleastraat 62 (voormalig)
Ernst Röttgen
Werner Röttgen

Bitterstraat 60 (voormalig)
Jozef de Leeuw

Bitterstraat 67a (voormalig)
Leopold Kahn
Rosa Kahn-Slager
Edith Kahn
Lieselotte Kahn

Bitterstraat 69a (voormalig)
Betje Keizer-Leman
Anna Keizer

Bitterstraat 79 (voormalig)
Henri Veterman
Sara Veterman-Leger
Elias Veterman
Esther Veterman
Maurits Stodel

Bitterstraat 84a (voormalig)
Salomon Velleman
Juda Velleman-Slösser

Bitterstraat 87a (voormalig)
Gabriel Van Gelderen

Carolina Van Gelderen-De Leeuw
Sophia Carolina Van Gelderen 

Bitterstraat 93 (voormalig)
Daniël Zilverberg
Jetje Zilverberg-De Leeuwe
Selma Zilverberg

Bitterstraat 103 (voormalig)
Koos Veterman
Roosje Veterman-Ritmeester
Meijer Veterman
Jacob Veterman
Elias Veterman 

Bitterstraat 147 (voormalig)
Hendrika Polak-Luteraan

Coetsstraat 6
Heinz Freudenthal
Karola Elly Freudenthal-Spinner
Miriam Alice Freudenthal 

De Genestetstraat 9
Alfred Blum
Julie Blum-Haas
Albert Cohn
Ida Cohn-Weihl 

Groeneweg 44a
Aron Keizer
Aaltje Keizer-Wallage

Koningin Wilhelminastraat 3 (destijds Willem de Zwijgerstraat 3)
Moses Aron Izaäk De Groot 

Piet Heinstraat 53
Bernhard Jacoby
Gerda Thekla Jacoby-Oppenheimer
Louis Steffen Jacoby
Hans George Clement Jacoby
Thomas Max Jacoby

Van Lennepstraat 2
Nathan de Vries
Heintje de Vries-Leverpoll

Thomas a Kempisstraat 20
Abram de Levie
Eva de Levie-Keizer
Gerhard de Levie 

Van Lennepstraat 17
Wilhelmine Passmann-Schneider
Erich Walther Passmann
Rika Passmann-Os
Emmy Eleonore Passmann  

Vechtstraat 103 (voormalig)
Esther Visser-Jesaijes 

Veemarkt 23
Alida Wijnberg-Nathans 
Marthijn Wijnberg
Mozes Wijnberg